SENARAI PENGURUS BESAR


1. Tuan Haji Suki bin A. Kadir 01.01.1977 – 31.12.1981
2. Tuan Haji Kamaluddin bin Suhaimi 01.01.1982 – 31.12.1982
3. Dato’ Haji Mohd Noor bin A. Rahim 01.01.1983 – 31.12.1984
4. Datin Paduka Rohayah bte Awang 01.01.1985 – 15.06.1986
5. Dato’ Haji ishak bin Yusof 16.06.1986 – 31.12.1986
6. Dato’ Rahmat bin Asri 01.01.1987 – 31.07.1988
7. Datin Paduka Rohayah bte Awang 01.08.1988 – 31.12.1994
8. Dato’ Haji Lokman bin Thany 10.01.1995 – 31.05.1995
9. Dato’ Haji Ayub bin Mion 01.06.1995 – 30.09.1996
10. Dato’ Haji Wahid bin Dahlan 01.10.1996 – 15.12.1996
11. Datin Paduka Hapipah bte Endot 16.12.1996 – 01.01.2001
12. Dato’ Haji Lokman bin Thany 02.01.2001 – 15.07.2001
13. Datin Paduka Hajah Norsiah bte Haron 16.07.2001 – 31.12.2002
14. Tuan Haji Mahmood bin Haji Hashim 01.01.2003 – 22.08.2005
15. Dato’ Sheikh Hardy bin Ahmad 05.09.2005 – 21.01.2006
16. Tuan Haji Jumali bin Ahmad  01.02.2006 – 12.06.2006
17. Tuan Haji Mohamad bin Haji Karim 16.12.2006 – 15.01.2008
18. Tuan Haji Rashid bin Sihes 16.01.2008 – 02.06.2013
19. Tuan Haji Burhan bin Arnin 03.06.2013 – 05.08.2015
20. Dato’ Hj. Abd Rahman bin Mohamed Dewam 16.08.2015 – 15.03.2016
21. En. Mohd Shukri bin Mohd Masbah 16.03.2016 – 14.11.2016
22. Tuan Haji Mohd Noh bin Ibrahim 15.11.2016 – 16.01.2017
23. Tuan Haji Zulkiflee bin Abbas 17.01.2017 sehingga kini